Wielkanocne ćwiczenia integracyjne, które warto wypróbować

Wielkanoc już tuż tuż, a to oznacza obfite czekoladowe jajka i kilka zbędnych kilogramów! Poza tym można wykorzystać takie okazje w ciągu roku, jak ta, aby zjednoczyć zespół biurowy. Co powiesz na kilka ćwiczeń integracyjnych inspirowanych Wielkanocą? Zwycięzca może wygrać wielkanocne jajko!

Może się wydawać, że gry integracyjne nie są najważniejsze, ale jeśli chodzi o podnoszenie morale i łączenie pracowników w jedną wielką, szczęśliwą rodzinę, mogą być niezwykle użytecznym narzędziem. Jeśli Twoi pracownicy spędzają dużo czasu siedząc za biurowymi ściankami działowymi, ćwiczenia team building przełamią te bariery poza biurem i pomogą stworzyć atmosferę "jeden za wszystkich".

Gry team building mają być zabawne i mają rozśmieszać ludzi, ale także wzmacniać filary pracy zespołowej, takie jak zaufanie, poleganie na sobie i wspólna praca nad wspólnym celem. Obejrzyj poniższy film, aby zapoznać się z kilkoma zabawnymi grami wielkanocnymi, które choć zostały zaprojektowane z myślą o rodzinach, mogą być z łatwością zmodyfikowane i świetnie sprawdzą się w przypadku pracowników biurowych!

Wiele osób przewraca oczami na takie zabawy, ale kilka godzin spędzonych poza biurem, bez konieczności siedzenia na krzesłach operatora, to czasem więcej niż potrzeba, aby poprawić nastrój w biurze. Nie musimy Ci chyba mówić, że wysokie morale oznacza wysoką wydajność! A więc zmień kilka z tych gier, odejdź na kilka godzin od siedzeń w sali konferencyjnej i ciesz się czasem spędzonym razem jako zespół - korzyści na pewno się pojawią.

Zobacz również